KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 11841466
nr 1184 1466
Teckning
Carl Fredrik von Breda, tillskriven. Sittande Kvinna, blyerts/kol. Bladets mått: 31x20. Proveniens: Konsul C E Schlyter
Kondition: Löst blad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 maj 2018
kl 19:47:48
20/5 19:03:33